{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona 1.FC Brno: Nedobytná tvrz na Srbské

Brněnský stadion může zatím připomínat nedobytnou tvrz. Brněnští dokázali zvítězit i ve třetím domácím utkání a posunout se tak na druhou příčku tabulky první ligy. Po dnešním zápase s Českými Budějovicemi mohou být minimálně do zítřka dokonce první.

Ale zpět k poslednímu domácímu utkání s Opavou. Hned na začátku zápasu se mohli dočkat všichni přihlížející dalšího povedeného kousku domácího kotle. Obrovský nápis Vítejte v kotli a mohutný transparent s maskotem kotle „Pyrošem“ byl podtrhnut žlutými ohni. Atmosféra byla tedy přímo vařící. Jenže už v 7. minutě přišla ledová sprcha v podobě nařízené penalty proti Brnu. Batista neminul.

Hra Brna od té chvíle začala být nervóznější a s přibývajícími minutami narůstala decentní nervozita v kotli. Všechny potěšil náš tolik milovaný i nenáviděný Petr Švancara. Vyrovnávací gól, a k tomu do šatny, pomohl nejen fotbalistům. Fanoušci si v klidu mohli zajít na pivko.

Během přestávky tradičně probíhá nezbytné losování „tomboly“ z čísel programů. Snad každý se baví, když poslouchá vtipného hlasatele, který ohlašuje první cenu, a to prací prášek.

Do druhého poločasu nastoupilo mnohem lepší Brno. Hra už tolik nevázla, a tak jsme se mohli chvíli zase podívat na fotbal. Brzy přišla vedoucí a nakonec i vítězná branka z kopačky Libora Baláže. Pak už nezbývalo nic jiného, než si hubenou výhru pohlídat.

Po vítězném zápase jsme si s fotbalisty navzájem poděkovali. Tentokráte ale překvapivě chyběl Sigiho vítězný taneček!!! Snad to v příštím zápase bude mít možnost napravit.


publikováno: 18.9.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Vyberte si kvalitní oplocení. Jsme firma, která se zabývá ploty již řadu let. Kvalitní spánek začíná na lamelových roštech od českého výrobce..