{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blanenští baseballisté zůstávají v baráži bez prohry

Lokomotiva Louny - Olympia Blansko 4:8

Již podruhé se Olympia Blansko potkala s týmem ze severu Čech. První vzájemné střetnutí skončilo vítězně pro Blansko, i když v něm Olympia nepředvedla příliš přesvědčivý výkon. Tentokrát začal nadhazovat Petr Stříbrcký, který byl v průběhu utkání střídán Pavlem Procházkou. Blanenští hráči vedli v zápase už 8:1, ale po chybě Petra Stříbrckého se Lounům podařilo třikrát skórovat. Jen chyba domácího běžce nedovolila hráčům Loun více se blanenskému týmu přiblížit.

Druhé barážové utkání se mělo odehrát v malebném městě Hluboká nad Vltavou, ale zápas byl ve druhé směně přerušen pro déšť a nakonec ukončen. Další zápas v baráži čeká Olympii Blansko v sobotu 18. září od 19:00 pod umělým osvětlením v Blansku na Strawberry Field s velice silným celkem Olomouce.

Jaroslav Krejčíř, head coach Olympie Blansko:
"I když jsme bohužel odehráli pouze jedno utkání, opět se nám podařilo zvítězit, za což jsem rád. Těší mě velice dobrá pálkařská forma některých hráčů, kteří dokáží tým na pálce podržet. Co mě trápí je úzký hráčský kádr. Hráči za sebou necítí potřebný tlak a občas k zápasům a tréninkům nepřistupují tak, jak by měli. Teď nás čeká velice silný celek Olomouce a věřím, že v obou dvou zápasech dokážeme zvítězit."

Žáci Olympie mají za sebou finále o mistra oblastního přeboru s Draky Brno, které se hrálo na dvě vítězná utkání. V napínavých střetnutích prohráli žáci z Blanska 1:2, ale zanechali svou bojovností velice dobrý dojem. Nyní se utkají v baráži o účast na mistrovství republiky s týmem Tempo Praha a snad se jim podaří postoupit mezi nejlepší republikové týmy, kam jistě patří. Mladší kadeti budou hrát o třetí místo s týmem Techniky Brno. Starší kadeti Olympie zatím se střídavou úspěšností dohrávají zápasy základního kola.

Místo pro Vaši reklamu

publikováno: 15.9.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.