{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Hrad Boskovice: Reggae a ska fest

  První moravský festival reggae a ska hudby se uskuteční dnes na hradě v Boskovicích. Jamajské rytmy a rychlejší a veselejší ska přivezou dnes do Boskovic kapely držící se nad předních příčkách tohoto žánru. Na dvou pódiích budou boskovickému publiku hrát muzikanti ze Slovenska, Polska, Anglie i Pobřeží Slonoviny. Brány hradu se otevřou pro posluchače již ve 12 hodin. Ve 14 hodin zde proběhne vystoupení divadelního souboru Naboso a poté již odstartuje mezi 16. a 17. hodinou hlavní program. Největšími taháky jsou polští La Illjah, slovenští Ska2tonics a The Chancers z Prahy.

Program - sobota 11. září:

Main stage:
Le illjah (PL), The Chancers (UK, CZ), Ska2tonics (SK), Lion taxi service, Riddim shot, mc´s King Kalabsh & Baron Black (FR)
2nd stage:
Zion chill out zone, Dj´s - selectors - mc´s - movies, suppafly - Pa-pa-pot- Rastadelic(t), noAKA - W2 - Mad Reefah - Kalinga sound

Vstupné je za 250,- Kč a stanování zdarma přímo před hradem.

Stránky festivalu: www.reggaefest.unas.cz

Boskovice


publikováno: 11.9.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Firma STRÖER se specializuje na čištění kanalizace frézovací technikou a tlakovými vozy. Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.