{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blansko čeká in-line slalom se Šárkou Záhrobskou

Závody ve slalomu na in-line bruslích Czech in-line alpine Slalom cup 2004 uvidí o víkendu diváci v Blansku. Pořadatelům se podařilo zajistit účast nejlepší české lyžařky Šárky Záhrobské.

Blanenští lyžaři se v Česku aktivně zapojili do dění kolem tohoto nově vznikajícího atraktivního odvětví lyžování. Jedná se především o zpestření letní přípravy. Nejlepší čeští lyžaři v této disciplíně se účastní evropského poháru a budou závodit také v Blansku.

Sobotní závod o pohár starostky města Blanska je také součástí celorepublikové akce Sokolský den. Blanenská organizace mimo uvedených závodů pořádá cyklistickou vyjížďku pro veřejnost. Pro tři kategorie budou vytyčeny tři trasy (náročná, turistická a rodiny s dětmi), jejichž start a cíl budou v prostoru občerstvení, u cíle in-line slalomu (Blansko-Vojánky = pokračování ulice Poříčí). V tomto prostoru bude po ukončení závodů autogramiáda sjezdařských reprezentantů. Sobotní večer pokračuje Burčákovým country bálem v Katolickém domě. Hraje skupina Netopýr.

Šárka Záhrobská
Šárka Záhrobská Poprvé na sebe upozornila v roce 1999, kdy ve svých patnácti letech vyhrála slalom na MS žactva Trofeo Topolino. Její úspěchy pokračovaly i v juniorské kategorii a mezi seniorkami je dnes desátá na světě. Už v roce 2002 v italském Sestriere, po pátém místě ve slalomu svět. poháru zviditelnila sebe i české sjezdové lyžování.

V dalších dvou sezonách dokázala několikrát zopakovat umístění v první desítce SP a proto statistika mistrovství ČR 2003, 4x první místo a MČR 2004 první místo ve slalomu a OSL jsou samozřejmostí. Za těmito výsledky se však skrývá tvrdá dřina pod vedením svého otce Petra, který se letos již podruhé stal nejúspěšnějším trenérem roku. Duo doplňuje bratr Šárky Petr, který patří ke špičce současné české reprezentace. Také on bude v Blansku závodit.

Zdroj: LO TJ Sokol Blansko

In-line slalom Šárka Záhrobská

publikováno: 14.9.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.