{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Akce na víkend: Kola, fesťák a výstava voříšků

Blanenský GOLEM — Kelly´s bike maraton
V sobotu 4. září. Již čtvrtý ročník cyklomaratonu — závodu na horských kolech. Vyrazit můžete na jednu ze dvou závodních tras OPEN (54 km) či HOBBY (31 km) nebo na nezávodní trasu TOURIST (23 km). Občerstvovací stanice bude v Petrovicích. Do vyjížďky TOURIST se můžete přihlásit přímo v místě startu při prezenci. Startovné je 50 Kč a startovní čísla budou na konci závodu losována v tombole. Start i cíl závodu je před sportovní halou ASK Blansko. Prezence 8:00 - 10:00, Start v 10:30. Vyhlášení vítězů v 15:30.

TOAST FOR DINNER - open air festival
V sobotu 4. září. Začátek ve 14:00. Olomučany u Blanska, areál Na bahňáku. Při nepřízni počasí přesun do sokolovny. To vše jako informace stačí. Zbytek uslyšíte až v Blansku. Ingrowing, Contrastic, Dogma inc. (Sk), T.O.O.H., Depresy Mouse, Dirty Talking, Purulent Spermacanal, Lycantrophy ... Vlez do 18:00 120,- a od 18:00 150,-

Výstava voříšků a čistokrevných psů bez průkazu
Klub Agility Blansko pořádá v neděli 5. září pro všechny majitele voříšků a čistokrevných psů bez průkazu původu výstavu. Výstava proběhne tak jako každý rok v areálu fotbalového stadionu ASK Blansko. Zahájení výstavy bude ve 12:30. Diváci budou svým hlasováním volit nejsympatičtějšího pejska. Po vystavování se mohou všichni psi také zůčastnit doplňkových soutěží s názvy: minidostihy a miniagility. Uvidíte rovněž vystoupení Tanec se psem.
Více informací k výstavě

Místo pro Vaši reklamu

publikováno: 3.9.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.