{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Volejbalisté zahájili o víkendu novou sezonu

KP II. ženy:

ČKD Blansko – SK Židenice 0 : 3 (-16,-14,-16), 1 : 3 (-10,23,-21,-23)

Po vydařené letní přípravě zahájily blanenské volejbalistky sezonu 2004/05. Hned na úvod jim jako nováčkovi přisoudil los jednoho z favoritů, ambiciózní celek Židenic, trojnásobného vítěze KP. Vzhledem k tomu, že je blanenský celek tvořen téměř výhradně hráčkami juniorského věku, které v dospělé kategorii teprve sbírají zkušenosti, odpovídá výsledek poměru sil na hřišti. Po prvním utkání, které bylo jednoznačné, ztratily ve druhém hráčky Blanska respekt z daleko zkušenějších soupeřek a o výsledku se rozhodovalo až v koncovkách setů. Dojem z úvodního dvojzápasu mohou blanenské volejbalistky odčinit v příštím kole, kdy narazí na dalšího nováčka Rostex Vyškov.

KP II. muži:

ČKD Blansko – Letovice B 1 : 3 (22,-22,-19,-23), 3 : 1 (-13,22,19,24)

Také blanenští volejbalisté se v úvodním utkání KP utkali se silným soupeřem, rezervou druholigových Letovic. Dvojutkání však mělo tentokrát rozdílný průběh. Zatímco dopoledne zvítězili po vyrovnaných koncovkách setů hosté, odpolední odveta měla zcela odlišný průběh. První set sice domácí hladce prohráli, navíc se jim nepříjemně zranil blokař Radek Gryc. Po netaktickém vystřídání nahrávače hostů se však Blanenští hráči nebývale vzchopili a i v improvizované sestavě se jim podařilo získat cenné vítězství. Velice dobře se ve své premiéře mezi muži uvedl Roman Flek na postu libera, největší zásluhu na výhře měl nejzkušenější hráč domácích smečař Jarda Brůža.

Pro všechny příznivce volejbalu připomínáme, že všechna domácí utkání sehrají ženy i muži ČKD na kurtech ASK Blansko, Mlýnská ul.

Místo pro Vaši reklamu

publikováno: 31.8.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Firma STRÖER zajistí čištění kanalizace a odpadu v Brně a Jihomoravském kraji. Výrobce zdravotních matrací Řešeto. To jsou zdravotní matrace pro Váš zdravý a klidný spánek