{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Olympia Blansko vstoupila úspěšně do boje o záchranu

V letošní sezoně se blanenským baseballistům nedařilo. Proto na ně nyní čeká baráž o udržení extraligy. Za sebou už mají první dva zápasy. V tom prvním se Olympia střetla s celkem Lokomotiva Louny a podařilo se jí po nevýrazném výkonu zvítězit 15:5. Ve druhém střetnutí porovnala Olympia Blansko síly s konkurentem z extraligy, týmem z Hluboké nad Vltavou, a po zlepšené hře na pálce zvítězila 17:1.

Olympia Blansko - Lokomotiva Louny 15 : 5
Před baseballisty z Blanska byl nelehký úkol pokusit se vítězně vstoupit do bojů o udržení v extralize. Napoprvé je čekal soupeř z nižší soutěže celek ze severu Čech Lokomotiva Louny. Za domácí začal nadhazovat zkušený David Kyánek, kterému se úvod podařil a nedovolil hostům skórovat. Asi v polovině utkání byl Kyánek střídán Petrem Stříbrckým, který se vrátil z hostování v Technice Brno a kromě toho, že odházel skvělý zápas, byl úspěšný i na pálce a přispěl k několika bodům domácích. Po nevýrazném výkonu na pálce i v poli se blanenským baseballistům nakonec podařilo zvítězit rozdílem deseti bodů a předčasně ukončit zápas. Olympia tak dokázala úspěšně vkročit do zápasů o udržení v nejvyšší soutěži.

Olympia Blansko - Sokol Hluboká 17 : 1
Ve druhém víkendovém utkání se Olympia střetla s celkem, který již zná z letošní extraligy, se Sokolem Hluboká nad Vltavou. Nadhazovat začal Ondřej Navrkal a hned ze začátku bylo vidět, že s jeho rychlým nadhozem budou mít soupeři co dělat. Také se jim za celý zápas podařilo zaznamenat pouze jeden bod, a to ještě po jediné chybě nadhazovače. Ke konci zápasu byl Navrkal střídán reprezentantem Pavlem Procházkou, který svými přesnými nadhozy dovedl vše ke zdárnému konci. Olympii Blansko se oproti sobotě dařilo mnohem více na pálce. Důkazem budiž šestá směna, kdy se jí po odpalech podařilo zaznamenat třináct doběhů a bodů na své konto. Hosté se snažili tlak na pálce eliminovat častým střídáním nadhazovačů. Jelikož hráči Hluboké kromě jednoho bodu více neskórovali, bylo utkání ukončeno po sedmé směně rozdílem větším než deseti bodů. Z obou zápasů tak vyšli baseballisté Blanska vítězně.

Další čtyři utkání odehraje Olympia Blansko na hřištích soupeře, takže další zápasy v Blansku na Strawberry field mohou diváci vidět v sobotu 18.9. v 19:00 kdy se Blansko střetne s Olomoucí pod umělým osvětlením. Všichni příznivci jsou srdečně zváni.

Jaroslav Krejčíř, head coach Olympie Blansko:
"Přestože se nám podařilo dvakrát zvítězit, nemohu být s předvedenou hrou spokojený. Hlavně na pálce v sobotním utkání, kdy se nám nepodařila oproti nedělnímu zápasu série dobrých odpalů. K vítězství nám museli pomoct chyby soupeře. V neděli už byl znát větší hlad po vítězství. Chtěli jsme dokázat, že máme dobrý tým, i když se opět potýkáme s menší marodkou. Pochvalu zaslouží všichni nadhazovači. Navíc Petr Stříbrcký, který se vrátil zpět z hostování, je určitě posilou. Mrzí mě malá účast diváků, ale snad se to na další zápasy zlepší. Chceme našim příznivcům nabídnout skvělou podívanou."

Místo pro Vaši reklamu

publikováno: 29.8.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Udělejte radost svým blízkým, pošle jim přání k narozeninám, služba je zcela zdrama. Přijďte se k nám ubytovat, nabízíme levné ubytování na Znojemsku.