{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Kino Blansko: V nových sedačkách Trója zdarma

V sobotu 11. září se pro návštěvníky otevře nově rekonstruované blanenské kino. Návštěvníky čeká úplně nový interiér, který se změní po 35 letech. U této příležitosti připravilo Kino Blansko filmový dárek pro všechny své fanoušky a věrné návštěvníky. Prvním filmovým představením po rekonstrukci interiéru bude v sobotu 11. září v 17 hodin film Trója. Vstupné bude u této příležitosti zcela zadarmo.

Trója

Velkofilm, jenž se pokouší ztvárnit největší bitvu starověku. Rozpočet natáčení přesahoval částku 200 milionů dolarů a právě za tuto sumu se režisér Wolfgang Petersen pustil do natáčení gigantického díla, jehož hlavním hrdinou je bájný Achilles v podání Brada Pitta.

A o čem film Trója vlastně je?

Roku 1193 před K. unesl Trojský princ Paris (Orlando Bloom) ženu Spartského krále Menelaa, krásnou Helenu (Diane Kruger). Králův hněv vyústil v desetiletou válku mezi nejsilnějším z řeckých měst a Trojany. Střetli se v ní největší hrdinové Sparty v čele s Achilem (Brad Pitt) a Troji, vedení Hectorem (Eric Bana), nejstarším synem krále Priama. Její vyústění patří k největším příběhům všech dob.

Jestli je film hodnotným dílem nebo jen popcornovou zábavou můžete zdarma posoudit v sobotu 11. září.

Pokud to v sobotu nestihnete můžete shlédnout další zajímavé filmy. Ovšem již ne zcela zdarma.
Kino
Trója


publikováno: 1.9.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.