{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona HC Blansko smetlo v přípravě Žďár

Pěkný debakl si z Blanska odvezli hokejisté Žďáru. Ve druhém přípravném zápase napravili blanenští hokejisté dojem z úvodního utkání s Havlíčkovým Brodem a vyhráli rozdílem třídy 6:1 (2:0, 1:0, 3:1).

První dvě třetiny byli Blanenští jasně lepší. Už v osmé minutě se prosadil Drábek, který dorazil střelu aktivního Havlíčka. Už o dvě minuty později zvýšil Chlup, který k překvapení všech uklidil do sítě hostů nenápadnou střelu od modré čáry.

Od druhé třetiny se za Blansko prosazovali pouze obránci. Nejprve to byl Laga, který zakončil souhru Šlapanského s Maixnerem. Ve třetí třetině se po závaru před gólmanem Žďáru prosadil Melichar. Dalším úspěšným střelcem byl Raška. Úspěšnou pětiminutovku završil po skvělé asistenci Maixnera Beran, který vstřelil poslední gól Blanska. Hosté zaznamenali čestný úspěch tři minuty před koncem.

Z týmu Blanska se výborným výkonem předvedla posila z brněnské Hvězdy útočník Jiří Mifek, z obránců se gólem a třemi asistencemi blýskl Martin Raška.

Blansko - Žďár 6:1 (2:0, 1:0, 3:1)

1:0 Drábek (Raška)
2:0 Chlup (Raška)
3:0 Laga (Maixner, Šlapanský)
4:0 Melichar (Chlup, Raška)
5:0 Raška (Chlup)
6:0 Beran (Maixner)