{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona Hokejisté první přípravný zápas prohráli

Blanenští hokejisté prohráli první přípravný zápas s Havlíčkovým Brodem 0:2 (0:1, 0:1, 0:0). V utkání se představily všechny nové posily. Z nich se nejlepším výkonem blýskla nová brankářská jednička Tomáš Musil, který do Blanska přestoupil z Vyškova.

Soupeř z Havlíčkova Brodu zaskočil blanenské hráče svým důrazem a už po pěti minutách první třetiny se radoval z prvního gólu. Blanenští sice poté začali hrát aktivněji, gólu se však včera nedočkali. Naopak hosté pojistili své vedení druhou brankou v desáté minutě druhé třetiny, když využili přesilovou hru čtyř proti třem.

Právě ve druhé třetině se hrál nejlepší hokej okořeněný ostřejšími souboji. Do potyček se soupeřovými hráči se postupně dostali Pazdera, Psota a Jílek.

Největším překvapením byl počet přihlížejících diváků. Na zápas se jich přišlo podívat téměř tři stovky. Překvapením to asi nebylo pro pořadatele, kteří se rozhodli i na přípravném zápase vybírat vstupné.