{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Hokejisté se utkají s Havlíčkovým Brodem

První přípravný zápas s Havlíčkovým Brodem sehrají dnes hokejisté Blanska. Měsíc před začátkem nového ročníku druhé ligy tak mohou poprvé vyzkoušet nově složené formace.

„Havlíčkův Brod vypadl v loňském roce stejně jako my v semifinále, takže nás určitě dobře prověří,“ uvedl zkušený bek a současně asistent trenéra Karel Beran. „Výsledek ale důležitý není, bude nás zajímat hlavně předvedená hra.“

Blansko opustil po skončení minulé sezony trenér Jiří Otoupalík. Z kádru odešlo několik opor, včetně brankářské jedničky Petra Žurka. Jako náhrada za něho přišel Tomáš Musil z Vyškova, do útoku jsou hlavními posilami Tomáš Maixner a Miroslav Točík z Komety Brno.

"Gólman Žurek přestoupil do Prostějova. Myslím ale, že Tomáš Musil z Vyškova bude adekvátní náhrada," vysvětlil Beran. "V současné době mají ještě lehké zdravotní potíže útočníci Drábek s Točíkem. Doufám, že se dají co nejrychleji dohromady."

Rozpis všech přípravných utkání

HC x Nový Jičín HC x Nový Jičín

linka


publikováno: 10.8.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Jako správné švadlence by vám doma neměl chybět šicí stroj např. značky Janome, Brother nebo Husqvarna. Firma STRÖER zajistí čištění kanalizace a odpadu v Brně a Jihomoravském kraji.