{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Holandsko: Popeláři znovu poraženi

Kdo byl v centru Aveira před zápasem s Lotyšskem, ten se těšil na plné náměstí Čechů. Jenže realita byla poněkud jiná. "Tolik popelářů pohromadě už v životě neuvidím," znělo z úst překvapených českých fandů, kteří si museli připadat jako v oranžovém pekle.

Holandští fandové ovšem nezaskočili Čechy pouze počtem. Jejich největší síla je v neuvěřitelném množství nápaditých kostýmů. Všichni měli něco společného. Proto české návštěvníky probudil pokřik: Popeláři, popeláři, popeláři z Holandska!

Tradiční rivalita mezi fanoušky soupeřících týmů se ale nekonala. Dalším překvapením pro české fandy bylo, že společným "nepřítelem" je Německo. German go home! zpívali fanoušci obou týmů.

Kdo sledoval zápas s Holandskem u televize, musel slyšet jasnou převahu českých fandů. Holanďané sice oslavili první dva góly zpěvem hitu Go west, poté už ale začali přemýšlet o Go home. Domů šli ale nakonec ke všeobecné spokojenosti Němci.

Holandsko - Česká republika
Holandsko - Česká republika


Holandsko - Česká republika
Holandsko - Česká republika
Holandsko - Česká republika
Holandsko - Česká republika
Holandsko - Česká republika
foto: jak

linka


publikováno: 29.6.2004
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

V případe uspané kalizace pomůže firma STRÖER, provedeme kompletní čištění kanalizace. Vyrobíme vám schodiště jak do novostavby tak do staršího domu.