{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Dva střelci posunuli Blansko blíž semifinále

   Blansko Až třetí utkání čtvrtfinále druhé ligy hokeje Blansko Šternberk skončilo jinak než samostatnými nájezdy.

   Blansko doma třetí duel vyhrálo přesvědčivě 4:0 a dnes na ledě soupeře může rozhodnout o svém postupu do semifinále.

   "V předchozích zápasech nás hráči Šternberka překvapili nasazením, jejich dnešní výkon byl poloviční," hodnotil dosavadní průběh play-off blanenský kapitán Leoš Horák, který se na vítězství 4:0 podílel dvěma góly.

   Další dvě branky přidala poslední posila Blanska před play-off Petr Bělohlávek: "Bylo důležité, že jsme vyhráli, protože se od nás čeká, že se dostaneme do dalšího kola. S góly jsem spokojený, ale teď v play-off se na statistiky nehraje, nejdůležitější je postoupit."

Poslední vzájemný duel obou soupeřů byl nejen výsledkově nejpřesvědčivější, ale také v něm bylo nejvíce zraněných. Zásluhu na tom měli zejména hráči Šternberka, jejichž hrubé zákroky odnesl blanenský útočník Drábek několika stehy na čele a lehkým otřesem mozku.

   "Šternberk hrál sprostě a rozhodčí všechno pískal. Kdyby stejný rozhodčí řídil i předcházející utkání, tak jsme dneska hráli poslední zápas," chválil výkon sudího Horák.

   Opačné pocity z výkonu rozhodčího měl trenér Šternberku Lubomír Fischer. "Nic vám k tomu neřeknu, podívejte se do zápisu, kolik jsme měli vyloučených," stěžoval si a na mobilu vyťukával číslo předsedy komise rozhodčích Pavla Halase.


publikováno: 13.2.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Nabízíme zdvihací techniku v podobě jeřábů, mostových jeřábu nebo například kladkostroje. Vyrobíme vám schodiště jak do novostavby tak do staršího domu.