{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Německo: Auf Wiedersehen, Deutschland!

Už na Euru v roce 1996 znělo před zápasem Auf Wiedersehen, Deutschland! Teprve v roce 2004 bylo možné tento pokřik slyšet i po skončení utkání. Čeští fotbalisté porazili na vrcholném turnaji Německo po čtyřiceti letech.

Vzájemný duel České republiky a Německa se tentokrát odehrával v hlavním městě Portugalska v Lisabonu. Atmosféra před zápasem nebyla taková jako v Aveiru. Všechny navštěvníky probralo teprve skandování - Popeláři, popeláři, popeláři z NDR! Z německé strany překvapila zejména originální verze - Kdo neskáče, není Čech!

Oproti Aveiru se do Lisabonu sjelo daleko více známých "celebrit" z ČR. Kromě těch, které jsou známé ze sportovního prostředí, vynikal zejména "zpěvák" Leoš Mareš v doprovodu pěti bodyguardů. O pár metrů dále postával bývalý náměstek policejního prezidenta Miroslav Antl. Slovenské přátele reprezentoval Milan Kňažko, který si ovšem, podle jeho vlastních slov, byl v Portugalsku pouze zahrát golf.

Německo - Česká republika
Německo - Česká republika


Německo - Česká republika
Německo - Česká republika
Německo - Česká republika
Německo - Česká republika
Německo - Česká republika
foto: jak

linka


publikováno: 30.6.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Zabýváme se ploty a oplocením, proto v našem sortimentu najdete plotové dílce nylofor, svařovací plotové sítě, dekorační sítě a mnoho dalšího. Potřebujete-li kvalitní vůz, pak doporučujeme Toyotu Yaris.