{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona 10. Mezinárodní Půlmaraton Moravským Krasem

Atletický klub ASK Blansko pořádá již tuto sobotu 12. června jubilejní 10. ročník Mezinárodního Půlmaratonu Moravským Krasem. Jedná se o silniční běh na 21,1 km. Součástí akce bude i Veřejný lidový běh a bohatý kulturní program.

Start hlavního závodu je v 16 hodin. Na jeho startu se objeví kromě domácích také zahraniční závodníci. Poběží se dva okruhy městem, pak silnicí do Moravského krasu a nazpět do Blanska. Nesoutěžní Lidový běh startuje 20 minut po startu hlavního závodu. Lidový běh na 2 a 4 km je otevřený každému bez rozdílu věku a pohlaví.

Trasa závodu

PMK - trasa


24. ročník Veterán Tour Macocha

Jedna z mnoha doprovodných akcí sobotního dne je tradiční Veterán Tour Macocha - sraz historických vozidel. Start závodu bude v 9.00 hodin ráno a cíl bude očekáván v odpoledních hodinách.

Podrobné informace o PMK naleznete na www.volny.cz/metra/

Půlmaraton
Půlmaraton
Veterán

linka


publikováno: 10.6.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Udělejte radost svým blízkým, pošle jim přání k narozeninám, služba je zcela zdrama. Hledáte typ na výlet, restauraci nebo místo na dovolenou? Hledejte na našem novém portále, který se specializuje na Vranov nad Dyjí, vranovskou pláž a okolí.