{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Olympia Blansko skončila po základní části sedmá

V posledních třech kolech baseballové extraligy se hráči Olympie Blansko střetli s druhým pražským celkem Tegolou. Ze tří vzájemných utkání se jim podařilo zvítězit pouze jednou. A to hned v prvním zápase. Do nadstavbové části baseballové extraligy vstupují Blanenští z nelichotivé sedmé pozice.

Olympia Blansko - Tegola Praha 7:0

Na nadhazovací kopec nastoupil Zdeňek Kocman, který je poslední dobou bezchybný, což potvrdil i v tomto zápase. Pálkaři Olympie začali hned v první směně náporem. Po dobrých odpalech vedli Blanenští 2:0. V nastoleném rytmu pokračovali hráči domácího týmu i nadále a přidávali bod po bodu. Naproti tomu se pražským pálkařům nepodařilo po celý zápas najít účinnou zbraň na skvělý nadhoz Zdeňka Kocmana a nedokázali ani jednou skórovat.

Olympia Blansko - Tegola Praha 2:13

Na nadhozu za Olympii zahájil Pavel Procházka. Úvod utkání byl poznamenán chybami a nepřesnosti. Catcher domácí Olympie Kouřil umožnil po bránění v odpalu dvěma pálkařům Tegoly Praha jednoduchý postup na první metu. Jenže to nebylo vše. Při jednoznačném autu běžce na metě měl rozhodčí opačný názor a viditelný aut ve prospěch Olympie nevyhlásil. Poté hostující pálkaři dokázali odpálit do zadního pole. Při následném doběhu pražského hráče na domácí metu byl zraněn catcher Kouřil a musel být střídán. Olympii se první bod podařilo na své konto připsat až v dohrávce třetí směny. Zato Tegola přidala jeden bod ve směně páté a šesté, kdy i domácí tým přidal jeden bodík. Hráči Olympie se nevyvarovali ani dalších chyb.Pražskému celku podařilo skórovat celkem pětkrát a o osudu zápasu bylo v podstatě rozhodnuto. Touto prohrou pohasla pro Blanenské poslední naděje na postup do horní čtyřky tabulky po základní časti.

Tegola Praha - Olympia Blansko 6:1

Díky studijním povinnostem a nemoci některých hráčů odjela Olympia do Prahy pouze v deseti lidech. Na nadhozu nastoupil Ondřej Navrkal. Tegola Praha sice zaznamenala hned v první směně bod, ale až do čtvrté směny, kdy se Blanenským podařilo vyrovnat, nenašli její hráči účinnou zbraň. Jeden doběh zaznamenali teprve v dohrávce směny páte. Ve směně sedmé se jim po dobrých odpalech podařilo zaznamenat tři doběhy a svůj náskok zvyýšili jedním bodem i v dohrávce následující směny. Olympia Blansko již nedokázala zaznamenat žádný doběh. Blanenští tak zakončili základní část na sedmém místě.

Jaroslav Krejčíř, hrající trenér: "Věřil jsem, že by se nám po třech vítězných zápasech mohlo podařit dostat se do první čtyřky po základní části. Bohužel jsme ale kromě prvního zápasu nezahráli to, co je v našich silách. Stále nás trápí nedostatek hráčů a také nadhazovačů, který se nám snad podaří brzo vyřešit. Teď se musíme koncentrovat na maximální výkon při zápasech nadstavby, abychom se vyhnuli zápasům o udržení v extralize. To by se nám podařit mohlo."

Olympia Blansko - www.olympiablansko.cz

Pilart.cz

linka


publikováno: 8.6.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Hledáte vinný sklep na Znojemsku společně s ubytováním? Přijďte k nám a naše vína vám v našem vinném sklepě rozhodně zachutná. V případe uspané kalizace pomůže firma STRÖER, provedeme kompletní čištění kanalizace.