{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Baseballisté vyhráli pouze jednou

V dalších kolech baseballové extraligy se Olympia Blansko utkala s pražským celkem SK Krč Altron. Přestože byla všechna tři víkendová utkání vyrovnaná, dočkali se Blanenští pouze jediné výhry.

SK Krč Altron Praha - Olympia Blansko 3:9

Do prvního zápasu, ve kterém musí nadhazovat hráč mladší 21 let, nasadili trenéři Olympie Blansko Zdeňka Kocmana. Ten se jim odvděčil skvělým výkonem a nemalou měrou přispěl ke zmrazení úsměvu na tvářích pražských baseballistů. Přesnými nadhozy dovedl Olympii k prvnímu, ale bohužel také jedinému víkendovému vítězství. Olympia se vedení ujala již ve druhé směně. Za celé utkání se pak Pražským nepodařilo skóre otočit. Zdeňku Kocmanovi se podařilo eliminovat nebezpečné pálkaře z Krče, navíc se v kvalitní pálkařské formě představil Ondřej Navrkal. Pro Olympii Blansko to bylo již páté vítězné utkání v řadě.

SK Krč Altron Praha - Olympia Blansko 5:0

Do druhého zápasu nastoupil za Olympii na nadhoz reprezentant Pavel Procházka. Ten sice podal vynikající výkon, ale kvůli chybám v obraně se mu nepodařilo druhé utkání dovézt do vítězného konce. Až do třetí směny, kdy se Krč ujala jedním doběhem vedení, se skóre neměnilo. V dohrávce čtvrté směny pak přidali domácí na své konto další čtyři body a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Dobrá obranná hra domácích zabránila Olympii dosáhnout alespoň čestný úspěch.

Olympia Blansko - SK Krč Altron Praha 4:8

Nadhazovat začal David Kyánek, ale toto utkání se mu bohužel moc nepodařilo. Po několika odpalech pražských hráčů a čtyřech dobězích během tří směň byl vystřídán Ondřejem Navrkalem. Ten svými rychlými nadhozy dokázal eliminovat sílu pálkařů hostujícího celku. Jenže porážce už zabránit nemohl. Olympia Blansko svůj první doběh zaznamenala až v dohrávce čvrté směny, kdy se dobrým odpalem představil Kouřil. V páté směně přidali Blanenští jeden bod, stejně jako v dohrávce šesté směny. A právě v této směně měli obrovskou možnost přidat další bod a otočit vývoj utkání. Hrubá chyba Kocmana při běhu po metách jim v tom zabránila. Krč povzbuzená úspěchem v obranné hře dokázala následně přidat tři body. V dohrávce osmé směny zaznamenali domácí jeden doběh, ale Krč přidala jeden bod na začátku směny deváté. I když Olympia Blansko skórovala ke konci utkání ještě jednou, na otočení zápasu to nestačilo. Skvělý výkonem se předvedl Ondřej Navrkal a to nejen jako nadhazovač, ale i jako pálkař, když zaznamenal tři dobré odpaly.

Jaroslav Krejčíř, hrající trenér: "Měli jsme obrovskou možnost vyhrát vícekrát. Právě na Krč totiž zahrát umíme. Jsem rád, že se nám podařilo zvítězit hned v prvním zápase v Praze. Mrzí mě ale, že jsme nevyhráli domácí zápas. Určitě jsme na to měli. Několik chyb, které by se stávat neměli, nám v tom zabránili. A to i přes to, že jsme měli více dobrých odpalů. Stále se potýkáme s marodkou a školními povinnostmi některých hráčů. Tak snad budeme brzy zase v plné síle".

Další domácí utkání odehraje Olympia Blansko v sobotu 5.6.2004 od 17.00 na Strawberry Field s celkem Tegola Praha. Budou se hrát dvě utkání a to druhé pod umělým osvětlením.

Olympia Blansko - www.olympiablansko.cz

Olympia Blansko
Olympia Blansko
Olympia Blansko
Olympia Blansko
Olympia Blansko


linka


publikováno: 1.6.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Nezapomínejte na své blízké, pošlete jim přání k narozeninám. Přijďte ochutnat dobré víno do vinného sklepu v Novém Šaldorfě.