{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Streetballový turnaj STREET4STREET

Streetballový turnaj se koná již tuto neděli 30.5. 2004 na multifunkční hřišti při ZŠ Dvorská v Blansku. Zápis družstev probíhá od 12 hodin, samotná hra pak od 13 hodin. Předpokládaný konec je v 18 hodin. Zápisné 100 Kč/team (mladší zadarmo!). Soutěží se ve 2 kategoriích (starší x mladší = mládež do 16 let a ženy). Mezi doprovodné soutěže patří "3", slam-dunk, možná i dalekostřelec, MVP… Ceny (každý zúčastněný plechovkový drink a diplom, pro nejlepší dorty a drobné ceny, žádné prize money). Nebude chybět hudba, občerstvení (hot-dog za 8k, zadara voda a sirup). Hraje se v duchu fair play a danných pravidel. Vemte sebou vhodnou obuv a 2 trika (B&W), herní systém dle počtu družstev (skupiny + dle umístění play-off)…

STREET4STREET

Streetballový turnaj, který se koná v Blansku od května 1999, a to 2x ročně: větší turnaj v posledním týdnu května (hřiště při ZŠ Dvorská) a malý na konci září (hřiště „pod dopravákem“ nebo při ZŠ Dvorská).

Funguje z iniciativy mladých hráčů streetballu a slouží opět právě jim; velká část účastníků není nikde basketbalově organizována a preferuje tuto pouliční, venkovní modifikaci basketbalu - proto onen název STREET4STREET - tedy ulice pro ulici.

Finančně je podporován místním prevcentrem PVC, protože právě ona organizace z řad neorganizovaných hráčů (a právě pro ně) znamená prevenci sociálně-patologických jevů (konzumace alkoholu či jiných omamných látek během konání turnaje je přísně zakázána).

Hraje se na regionální úrovni. Účastní se především místní fandové + hráči z Boskovic, Adamova a Brna, kterých se na turnaj schází 50-100 (mladší i starší kategorie). Navíc hudební doprovod (djs maztah, wlasa…) přiláká stejně velký počet diváků.

Cílem je zajištění fair-play systému a radosti ze hry. Turnaj není výdělečnou akcí. Hráči platí minimální zápisné a rovněž ceny jsou spíše symbolické. Každý účastník navíc dostává po jednom energetickém nápoji a diplomu.

Aktuální informace: streetball.msdo.org

STREET4STREET STREET4STREET STREET4STREET STREET4STREET

linka


publikováno: 28.5.2004