{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blanenští baseballisté zůstávají v extralize poslední

V dalším trojutkání se baseballisté Olympie Blansko střetli se třetím brněnským celkem MZLU. Zvítězit se jim podařilo pouze jednou. Stále se tak pohybují u dna extraligové tabulky.

MZLU Brno - Olympia Blansko 8:3

Hráči Olympie Blansko jako hosté zahajovali v útoku, ale nepodařilo se jim skórovat. Naproti tomu byli pálkaři domácího celku hned v první směně úspěšnější a zaznamenali tři doběhy. Další bod pak přidali ve směně čtvrté. Olympii se podařilo první dva doběhy zaznamenat až na začátku páté směny. Domácí však pokračovali i nadále ve výborné hře na pálce a na začátku osmé směny vedli 6:2. To už ale za Olympii nadhazoval místo Ondřeje Navrkala nestárnoucí Jarda Krejčíř, který se rozhodl vzít břímě utkání na svá bedra. Blanenským se během posledních dvou směn sice podařilo třikrát skórovat, brněnský celek však zaznamenal v dohrávce osmé směny ještě jeden doběh a utkání bylo bez dohrávky deváté směny ukončeno.

MZLU Brno - Olympia Blansko 8:7

Na druhé vzájemné střetnutí dali trenéři Olympie Blansko na nadhazovacím kopci důvěru zkušenému Davidu Kyánkovi. Jenže jeho technické nadhozy nebyly pro domácí pálkaře příliš nebezbečné. Na začátku druhé směny se Olympii podařilo po sérii dobrých odpalů šestkrát skórovat, ale hráči MZLU dokázali nepříznivý stav zvrátit. Už v polovině třetí směny byl proto Kyánek vystřídán reprezentantem Pavlem Procházkou. Ten je sice v reprezentaci hráčem na druhé metě, ale jeho nadhoz je v extralize excelentní. Na začátku páté směny zaznamenali Blanenští jeden doběh, takže vyrovnali stav utkání na 7:7. Díky vynikajícímu výkonu obou nadhazovačů se ani jednomu týmu nepodařilo do konce deváté směny skórovat, takže se muselo utkání prodlužovat. Domácím se však podařilo po dvou dobrých odpalech zaznamenat v desáté směně vítězný doběh. Po chvilce dohadů mezi trenérem Olympie Blansko a rozhodčími bylo dramatické utkání ukončeno a brněnský celek se mohl radovat po druhé.

Olympia Blansko - MZLU Brno 4:1

Než se příchozí diváci rozkoukali, bylo skoro po zápase. Na nadhozu za domácí Olympii nastoupil stále ještě voják základní služby Zdeněk Kocman a předvedl opravdu excelentní výkon. Hráčům MZLU se podařilo skórovat pouze jednou, a to ve druhé směně po chybě blanenského mladíčka Tolgy Yilmaze. Olympia dokázala na první bod hostujících odpovědět v dohrávce čtvrté směny. V šesté směně se jí podařilo zaznamenat jeden doběh, v sedmé směně po odpalech do zadního pole pak její hráči dokázali skórovat ještě dvakrát.

Jaroslav Krejčíř, hrající trenér: "Moc mě mrzí, že jsme hlavně druhé utkání na brněnské půdě nedokázali dovést do vítězného konce. Bohužel se ale začíná projevovat nedostatek nadhazovačů. Oproti tomu jsem velmi spokojen se třetím utkáním. Skvělý výkon předvedl na nadhozu Zdeňek Kocman. Povolil soupeři pouze jeden doběh, a to po chybě v poli. Jinak se mu podařilo celý zápas odházet bez jediné volné mety, což je úctyhodné. Jsem také spokojený se vzrůstající formou Lukáše Macka, který se ve vítězném duelu blýskl třemi dobrými odpaly. V dobrém světle se také předvedl hodně mladý Tolga Yilmaz, který je do budoucna velkým příslibem. Pokusíme se udělat maximum proto, aby se nám podařilo navázat na poslední dobrý výkon a pokračovat ve vítězných zápasech. I když to přes stále trvající oslabený tým bude těžké."

V dalším dvojutkání se hráči Olympie Blansko střetnou s nováčkem baseballové extraligy celkem Sokol Hluboká a to v sobotu 22.5. od 17:00 na Strawberry Field v Blansku.

Olympia Blansko - www.olympiablansko.cz

Olympia Blansko

Pilart.cz

Olympia Blansko

linka


publikováno: 20.5.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Kvalitní spánek začíná na lamelových roštech od českého výrobce..Objednejte si naši krabičkovou dietu a budete příjemně překvapeni. Naše krabičková dieta je sestavena odborníky na zdravou výživu.