{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blanenským baseballistům se překvapit nepodařilo

Draci Brno uštědřili o víkendu baseballistům Olympie Blansko další dvě porážky. Třetí víkendový duel byl kvůli nepříznivému počasí odložen na 19.5. Olympia zlepšila obranu, v útoku se však stále trápí.

Draci Brno - Olympia Blansko 3:0

Na první dva zápasy přijeli blanenští baseballisté na hřiště Draků do Zamilovaného hájku. V prvním utkání začal za Olympii nadhazovat nadějný reprezentant Zdeněk Kocman. Jeho úkolem bylo držet na uzdě velice dobře a agresivně hrající Draky. V podstatě se mu to podařilo, protože Draci za celý zápas skórovali pouze třikrát. První dva body zaznamenali již v dohrávce druhé směny. Třetí doběh si na své konto připsali ve směně sedmé. Jenže u Olympie se opět projevila neschopnost v útoku. Ta byla navíc podlomena tradičně skvělými nadhazovači Draků. Blanenským se tak během celého zápasu nepodařilo zaznamenat ani jeden doběh.

Draci Brno - Olympia Blansko - nedohráno

Ve druhém střetnutí se chvíli po začátku nad Zamilovaným hájkem spustil déšť. Po chvíli nezbylo, než pro nezpůsobilý terén utkání odložit. Náhradní termín byl stanoven na středu 19.5.2004 od 19:00 v Blansku.

Olympia Blansko - Draci Brno 11:1

Třetí vzájemné střetnutí mezi Olympií a Draky se uskutečnilo na blanenském hřišti Strawberry Field od 19:00 pod umělým osvětlením. Olympia se pokusila zaskočit favorita změnou nadhazovače, když do hry nasadila Ondřeje Navrkala. Jenže již v prvních dvou směnách se Drakům podařilo dvakrát skórovat. Blanenští zaznamenali první a současně poslední bod až v páté směně. A to bylo proti několikanásobnému mistru republiky málo. Draci totiž zaznamenali ve čtvrté tři a v šesté směně šest doběhů. Utkání pak bylo předčasně, ale tentokrát zcela podle pravidel, ukončeno po sedmé směně s výsledným rozdílem deseti bodů.

Jaroslav Krejčíř, hrající trenér: "Je pravda, že v minulosti jsme jeden z nejlepších týmu v republice dokázali několikrát potrápit. O tomto víkendu se nám to ale bohužel nepodařilo. I když nás pořád trápí velká marodka a máme hodně oslabený tým, tak mě mrzí, že hlavně v Brně se nám při prvním utkání nepodařilo skórovat. V Blansku jsme sice měli celkem sedm odpalů, ale to bohužel na dobře rozjeté a skvěle pálící Draky nestačilo. Částečně mě potěšila zlepšující se hra v obraně, kde jsme udělali minimum chyb. Musíme se ale při tréninku intenzivně soustředit na zlepšení pálky a útoku."

V dalším kole se Olympia Blansko střetne s celkem MZLU Brno. A to v sobotu 15.5.2004 v Brně v Zamilovaném hájku od 13:00 a v neděli 16.5.2004 v Blansku na Strawberry Field od 19:00 pod umělým osvětlením. Ve středu 19.5.2004 od 19:00 v Blansku na Strawberry Field pod umělým osvětlením bude dohráván odložený zápas mezi Olympií a Draky Brno.

Výsledky dalších zápasů Olympie Blansko:

Aligátoři Znojmo – Olympia Blansko 4 : 13 - OP mužů
Olympia Blansko – Hroši Brno 12 : 4 - OP žáků
Hroši Brno – Olympia Blansko 7 : 1 - OP mladších kadetů
Olympia Blansko – Pelikans Bučovice 13 : 9 - OP mladších kadetů

Olympia Blansko - www.olympiablansko.cz

Olympia Blansko

Pilart.cz

Olympia Blansko

linka


publikováno: 12.5.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

My jsme oficiální zastoupení značky Subaru v Brně? Objednejte si naši krabičkovou dietu a budete příjemně překvapeni. Naše krabičková dieta je sestavena odborníky na zdravou výživu.