{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Basketbalisté ASK porazili Sokol pražský

V důležitém zápase v boji o záchranu v 2.lize zvítězili basketbalisté ASK Blansko nad Sokolem pražským 83:74. Největší podíl na výhře měl blanenský rozehrávač Balija, který zaznamenal celkem 25 bodů ...

Po polovině zápasu byl stav pro hráče Blanska nepříznivý 32:44. Během prvních pěti minut třetí čtvrtiny se však domácím podařilo náskok Sokola vymazat a zápas tak spěl do dramatické koncovky. V té měli více sil Blanenští, a především díky úspěšným trojbodovým pokusům Balijy si vypracovali rozhodující náskok.

Do konce základní části 2.ligy zbývá pět kol, v nichž Blansko čekají soupeři převážně z horní poloviny tabulky. V příštím kole, které se hraje už zítra, přivítají hráči ASK na své palubovce tým Sokola Vyšehrad. Utkání začíná v 10:30.

publikováno: 7.2.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.V našem sortimentu najdete nepřeberné množství plotů pro vaše oplocení pozemků.