{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Revoluce na gymplu: Nová omítka a výběr ze dvou jídel!

Když do EU, tak s novou image. Možná tohle si řeklo vedení blanenského gymnázia. První změny budou poznat navenek. Ta největší přijde na řadu až po prázdninách a ocení ji pouze studenti.

Nejdříve se začne od června stavět lešení. Poté bude následovat výměna oken. Nakonec přijde na řadu nová omítka. Takových změn najednou a to ještě není vše.

Další inovaci pocítí jen návštěvníci blanenského ústavu. Ale je opravdu radikální. Týká se obědů. Studenty čeká výběr ze dvou jídel!!!

Výdej těchto lahůdek bude na čipové karty a menší rekonstrukce potká i prostory kuchyně. Samozřejmostí je, že se to lehce projeví na ceně. Vliv na kvalitu vydávaného jídla bude ale jen minimální.

Bramborová kaše připomínající omáčku, protože vám v ní plave maso, je totiž vyloženě mňam a rozhodně na ní není, co měnit. Díky výběru ze dvou jídel jí navíc můžeme čekat dvakrát tolik …

Přitom fantazie kuchařek je určitě na úrovni. Nevím jak ostatním, ale mně dalo hodně práce si představit při pohledu na talíř jídlo, které jsme ten den měli dostat.

Teď už svoje zdraví neriskuji a musím se jen smát, když vidím některé znechucené tváře svých spolužáků po návratu z jídelny.

Co k tomu dodat? Doufejme jen, že všechny avizované změny povedou k lepšímu a blanenské gymnázium se bude moci právem řadit mezi nejlepší školy na okrese.

Diskuze ke článku: Revoluce na gymplu!

Gymnazium
Gymnazium
Gymnazium

linka


publikováno: 5.5.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.Hledáte levné ubytování ve Znojmě? Využijte naše ubytování na Jižní Moravě.