{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Tabla letošních maturantů: Lepší nedělat!

Tabla fotek letošních absolventů středních škol jsou totálně bez nápadu. Na jejich nudnosti nic nezachrání ani „tradiční“ opilecké fotky ze školních výletů. Je jasný, že před maturitou nemá nikdo čas na blbosti. Jenže určitá vizitka míry invence studentů tabla bezpochyby jsou. Většinu fotek přebíjí výzdoba obchodů, které jim poskytují svůj prostor. Celkem vtipný je to u elektotechnických oborů, kde reklamní letáky na slevu elektroniky působí při troše fantazie jako recese.

TabloGymnázium - Oktáva B:

Jediné tablo, které zaslouží pozornost. Rozdělení třídy na šprty a na skupinu „Hawai“ je skutečně jedinou originalitou, kterou je možné v blanenských výkladních skříních shlédnout. Toto rozdělení má podle většiny kolemjdoucích symbolizovat nestejnou intenzitu přístupu ke studijním povinnostem. „No jasný. Hawai znamená, že na to serou,“ uvedl přihlížející student Pedagogické fakulty v Brně Lukáš Dlapa.

TabloDiskuze ke článku

Tablo
Tablo
Tablo
Tablo
Tablo
Tablo

linka


publikováno: 12.5.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Hledáte typ na výlet, restauraci nebo místo na dovolenou? Hledejte na našem novém portále, který se specializuje na Vranov nad Dyjí, vranovskou pláž a okolí.Dovolená snů na Jižní Moravě? Jedině v penzionu na jižní moravě. Naše ubytování na Jižní Moravě je záruka klidné dovolené.