{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Trápení blanenských baseballistů pokračuje

Olympia Blansko - Technika Brno 3:5

Umělé osvětlení na krásném baseballovém stánku Strawberry Field umožnilo trochu pozměnit klasický systém pořadí utkání. Místo dvou sobotních zápasů se hrálo už v pátek od 19:00. Na nadhazovací kopec za domácí Olympii nastoupil stále ještě voják základní služby Zdeněk Kocman. A kromě jedné směny se mu utkání vydařilo.

Až do šesté směny bylo utkání vyrovnané. Jenže právě v šesté směně se hráčům hostující Techniky Brno podařilo několik dobrých odpalů, po kterých zaznamenali čtyři doběhy. Blanenským se v dohrávce směny povedlo již pouze snížit nepříznivý stav na 3:5.

Olympia Blansko - Technika Brno 6:2

Ke druhému střetnutí nastoupili domácí s jednoznačným cílem odčinit porážku z předcházejícího dne. Díky nepřízni počasí se začátek zápasu o hodinu posunul. Na nadhozu za domácí tým nastoupil nadějný Ondřej Navrkal.

Blanenským se podařilo skórovat ve druhé směně, ve které zaznamenali dva doběhy. V šesté směně pak Olympia zvýšila vedení už na 6:0. Technice se podařilo korigovat výsledek až v závěru. Rozhodujícím momentem utkání byl výkon nadhazovače Navrkala, který dokázal eliminovat tlak Techniky na pálce, a nepřipustil tak v koncovce větší drama.

Technika Brno - Olympia Blansko 8:0

Ve třetím duelu v řadě nadhazoval za Olympii zkušený David Kyánek. I za domácí Brno se na kopec postavil odchovanec blanenského baseballu. Byl to Petr Stříbrcký, který je v Technice na začátku sezony na hostování.

Blanenským se tento zápas nepovedl v útoku. Technika sice body přidávala postupně, ale nakonec se jim podařilo Olympii porazit poměrem 8:0. Proti Stříbrckému neměli jeho bývalí spoluhráči šanci.

Jaroslav Krejčíř, hrající trenér: "Podařilo se nám před domácím publikem vyhrát jedno utkání. Nejsem ale spokojený s výkonem, jaký hráči předvedli v neděli v Brně. Hodně nás poslední dobou trápí marodka. Nedokážeme si v útoku vynutit potřebný tlak."

V dalším domácím zápase nastoupí Olympia Blansko v neděli 9.května od 19:00 proti devítinásobnému mistru ČR Drakům Brno.

Výsledky dalších zápasů Olympie Blansko:
Olympia Blansko – Třebíč Nuklears 18 : 5 - OP žáci
Olympia Blansko - Hadi Brno 15 : 5 - OP mladší kadeti
Třebíč Nuklears - Olympia Blansko 31 : 3 - OP mladší kadeti
Olympia Blansko - Orlice Choceň 30 : 3 - OP žáci

Olympia Blansko - www.olympiablansko.cz

Olympia Blansko

Místo pro Vaši reklamu

Olympia Blansko

linka


publikováno: 2.5.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Vranovská přehrada nabízí nezapomenutelnou dovolenou, proto si vyberte to nejlepší ubytování na Vranovské přehradě. Český výrobce matrací a zdravotních matrací.