{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona ČKD umožní fotbalistům spojení s ASK

Dnes odpoledne odhlasovala valná hromada TJ ČKD Blansko návrh na vystoupení fotbalového oddílu z tělovýchovné jednoty. Padla tím další zábrana na cestě k převedení fotbalových oddílů ČKD a ASK do samostatné jednoty FK Blansko.

Cílem spojení fotbalových oddílů je snaha řešit především neutěšenou finanční situaci, ve které se oddíly ČKD i ASK nacházejí.

Fotbalisté ASK hrají v současnosti pouze okresní přebor, ČKD je poslední v župním přeboru. Prvořadým úkolem je tedy záchrana župního přeboru, protože znovu postoupit do této soutěže není jednoduchou záležitostí.

Pro spojení fotbalových oddílů byla již dříve vytvořena nová jednota FK Blansko. K jejich přesunu do této jednoty byl však nutný souhlas obou jednot, jejichž byly tyto oddíly součástí.

Fotbalisté ASK dostali souhlas své jednoty už v minulém roce. Valná hromada ČKD tento návrh nejdříve zamítla. Dnešní schválení je proto důležitým krokem ke spojení obou oddílů.

publikováno: 3.2.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Ochutnávky a prodej vín ve vinném sklepě včetně ubytování. Pošlete svým kamarádům veselé přání k narozeninám, služba je zcela zdrama.