{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Na konec ligy chystá Brno pro své příznivce drama

Dobré výkony v poháru Intertoto. Fantastický nástup do podzimní části ligy. Kdo mohl čekat, že bude Brno bojovat na konci ročníku o udržení. Stačilo dotáhnout do konce zápas proti Slávii. Nebo se Spartou trefit aspoň jednou branku.

Právě Sparta přijela jako poslední soupeř minulou neděli do Brna. Proto se nezvykle brzy začaly plnit ochozy. Konečný počet diváků byl něco málo přes sedm tisíc. Všichni se těšili na vyhecovaný zápas.

Jenže k překvapení všech byla k vidění ospalá hra Sparty. Jako by se nad Brnem chtěla slitovat. Pomoci ze sestupových příček si ale brněnští musí sami. Nabídnutou možnost ovšem opět nevyužili. Zahozené šance Paciho, Švanciho i Tomáše Abraháma vedly ke konečnému stavu 0:0.

Tak marná Sparta už do Brna dlouho nepřijela. Nejvíc z celého týmu toho u lavičky naběhal Franz v červených lakýrkách. Asi to nebyly ty vítězné.

Hráčům Brna nepomohl ani komentátor na Srbské. Ten má totiž snahy zase až moc. Ne každý totiž dokáže půl hodiny před zápasem mluvit o tom, jaké je zrovna datum. Také jeho HOP HOP je celkem dost trapný … Snad nikdo nemá potřebu skákat na povel nějakýho chlápka, kterej pustí stokrát za poločas Life is life!

Po zápase tak mohli být na 100% spokojení jen policisté, kteří nemuseli skoro vůbec zasahovat. A fanoušci Brna? Ti, kteří snahy o udržení ještě nepohřbili, musí čekat na tři krušná kola.

Tabulka 3 kola před koncem:

10. Jablonec 32
11. Opava 31
12. Brno 30
13. Příbram 30
14. Žižkov 26
15. Blšany 26
16. Plzeň 19

Zápasy 1.FC Brno:

28. kolo (2.5.): Jablonec - Brno
29. kolo (8.5.): Brno - Olomouc
30. kolo (15.5.): Příbram - Brno

1.FC Brno

1.FC Brno

1.FC Brno

1.FC Brno

1.FC Brno

1.FC Brno

linka


publikováno: 30.4.2004