{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Otoupalík končí! Blanenští hokejisté budou mít nového trenéra

Kouč hokejistů Jiří Otoupalík v Blansku končí. Kývl totiž na nabídku Komety a od nového ročníku povede její extraligové juniory ...

Jako trenér juniorů Komety by měl navíc vést její nově vytvořené tréninkové centrum. "Takové centrum je přesně to, co brněnský hokej potřeboval. Nabídka, abych ho vedl, se nedala odmítnout," upřesnil Otoupalík.

Jeho odchodem k brněnské mládeži se ovšem rýsuje možnost zajímavé spolupráce. V blanenském týmu bychom mohli v příští sezoně vidět několik talentovaných hráčů. "Určitě, s tím počítám. Už jsem předběžně domluvený s Radkem Snopkem," potvrdil bývalý blanenský trenér.

Otoupalík působil v Blansku rok a půl. Za jeho vedení postoupil blanenský tým dvakrát do play-off druhé ligy. V letošním ročníku se dokonce probojoval až do semifinále. "Z Blanska se mi neodchází lehce," popsal své pocity Otoupalík. "Jsem rád, že jsme blanenský hokej dostali dobrými výsledky do širšího povědomí," dodal.

Jeho nástupcem by se měl stát dosavadní asistent Jindřich Král.

Jiří Otoupalík

linka


publikováno: 22.4.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Objednejte si naši krabičkovou dietu a budete příjemně překvapeni. Naše krabičková dieta je sestavena odborníky na zdravou výživu. Užijte si posezení u nás ve vinném sklepě na Jižní Moravě. Budete příjemě překvapeni kvalitou vína a můžete využít i ubytování ve vinném sklepě.