{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Stolní tenisté postoupili do finále druhé ligy

S uzdravenými Vladimírem Mišinským a Lubošem Dudíkem v sestavě a před zcela zaplněným hledištěm porazili o víkendu stolní tenisté ČKD BeF Blansko v obou rozhodujících duelech Vratimov a postoupili do finále druhé ligy.

ČKD BeF Blansko - Vratimov 9:8, stav série 1:1
Body domácích: Mišinský 4,5 Mikula 2,5 Dudík 2 Toufar 0

Utkání bylo od počátku vyrovnané, oba týmy se střídaly ve vedení. Ani jednomu z nich se však nepodařilo odskočit na více než dvoubodový rozdíl. Výborně opět zahrál Vladimír Mišinský, ke kterému se přidali bolestmi ramene sužovaný Luboš Dudík a snad v životní formě hrající Stanislav Mikula. Utkání se hrálo na plný počet možných zápasů, za stavu 8:8 získal poslední a rozhodující devátý bod Dudík. Nasměroval tak Blansko ke třetímu rozhodujícímu klání.

ČKD BeF Blansko - Vratimov 9:5, stav série 2:1
Body domácích: Mišinský 4,5 Mikula 2,5 Dudík 2 Kvíčala 0

Domácím se velmi vydařil vstup do utkání. Mišinský s Mikulem vyhráli čtyřhru, ve dvouhrách další body přidali opět Mišinský, Mikula a Dudík. Stav tak byl 4:0. Hladký průběh trval až do stavu 8:2, kdy Vratimov tříbodovou šňůrou snížil na 8:5. Postupový devátý bod získal ve velmi dramatickém zápase Mišinský, když svého soupeře udolal až v rozhodujícím pátém setu poměrem 14:12.

Ve finále se Blanenští střetnou s Opavou, která ve dvou zápasech vyřadila Choceň. První finále se hraje v sobotu 24.4. v Opavě, odveta je na programu v sobotu 1.5. od 15:00 v Blansku, případný třetí zápas v neděli 2.5. od 10:00 opět v Blansku.

Autor: Pavel Voráč
Blansko x Vratimov Blansko x Vratimov Blansko x Vratimov Blansko x Vratimov

linka


publikováno: 19.4.2004