{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blansko Dělňák prodalo, na ZOOM kašle

  Nejasnou budoucnost má blanenský klub ZOOM. Jeho provozovatelce Dagmar Dvořáčkové skončila na konci března nájemní smlouva. Navíc celý areál, jehož je klub ZOOM součástí, prodalo město za směšnou cenu společnosti Pivovar Černá Hora.

  Právě tato nejistota znemožňuje plánování dalších akcí. "Za takové situace nemají další investice smysl," konstatuje rezignovaně Dvořáčková. Nad dalším osudem jejího podniku si Blansko myje ruce.

Usnesení z 11. zasedání Blanska z 15.3. 2004 - Usnesení č. 23

  Zastupitelstvo schvaluje prodej nemovitosti - restaurace Dělnický dům, Žižkova ul. č. p. 2362 v Blansku, s přilehlým sálem včetně pozemku pč. 229/2 o výměře 460 m2 společnosti Pivovar Černá Hora, a. s., 679 21 Černá Hora 3/5, zastoupené Ing. Jiřím Fuskem - předseda představenstva a prokurista společnosti, za cenu 2.248.000,-- Kč a úhradu nákladů spojených s převodem nemovitosti.

Dotaz naší redakce a odpověd místostarosty Ivo Poláka

1. Prodej Dělnického domu s přilehlým sálem za 2 248 000 Kč. Cena se zdá docela nízká s porovnáním ostatních objektů, které jsou v Blansku na prodej, není to podhodnoceno? Doplňující otázka ohledně Dělnického domu, naleznou se pro klub Zoom adekvátní prostory?

  Zastupitelstvo schválilo prodej nemovitostí společnosti Pivovar Černá Hora za cenu znaleckého odhadu s přihlédnutím k značným investicím do opravy objektu. K druhé části otázky se již bohužel nemůžu vyjádřit, jelikož i klub Zoom je součástí nemovitosti, kterou vlastní společnost Pivovar Černá Hora. Teď již záleží na domluvě provozovatele s novým vlastníkem zda ponechá tuhle alternativní scénu ...

Rozhovor s Dagmar Dvořáčkovou

Co vás na současné situaci nejvíc štve?
Nejvíc asi to, že nemám žádnou perspektivu. Za takové situace není možné plánovat akce dopředu.

Nabídlo město nějaké náhradní prostory?
K dispozici dalo bývalé kotelny firmy Vrba. Ty jsou ale pro naše účely naprosto nevyhovující!!!

Jaký prostor by vám vyhovoval?
Hledám nějaký sklep nebo něco podobného jako máme nyní. Největší problém je, aby si nikdo nestěžoval na hluk. V tom nejsme jediní. Bývalý starosta Kala prohlásil: "Jedna stížnost a končíte!!!" Co k tomu dodat.

Co máte vlastně v plánu?
Chtěla bych spojit něco jako vinárnu s hudebními vystoupeními, především jazzovými. Minulý týden jsme dali prostor divadlu. Prostě takový klub, který může být využíván k různým aktivitám.

V čem je tedy problém?
V tom, že o podobných akcích rozhodují úředníci, kteří nemůžou pochopit, že to nebude další diskotéka. Přitom jsme i docela patrioti, koncert u nás měla například blanenská skupina B-Nicol.

Dagmar Dvořáčková
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Konec?

linka


publikováno: 15.4.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Rekonstrukce bytů / Ponetu.cz / Garáová vrata / Dárky k vánocům / Vánoční přání / Přání / Čištění kanalizace / Turistický průvodce

Objednejte si naši krabičkovou dietu a budete příjemně překvapeni. Naše krabičková dieta je sestavena odborníky na zdravou výživu. Hledáte tu správnou zdravotní matraci? Zdravotní matrace pro klidný spánek najdete u nás ty pravé.