{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Stolní tenisté prohráli první semifinálový zápas ve Vratimově

Stolní tenisté si zkomplikovali cestu do finále druhé ligy, když prohráli ve Vratimově první zápas série 3:9. Oba rozhodují duely však sehrají v domácím prostředí.

Vratimov - ČKD BeF Blansko 9:3, stav série 1:0
Body hostů: Mikula 2,5 Mišinský 0,5 Toufar 0 Kvíčala 0 Čák 0

Bez dvou tradičních opor a nejlepších hráčů druhé ligy, Vladimíra Mišinského a Luboše Dudíka, se museli v prvním semifinálovém utkání ve Vratimově obejít hráči týmu ČKD BeF Blansko. Dudík do utkání nenastoupil pro problémy s ramenem, Mišinský musel odstoupit po první dvouhře kvůli zranění kolene.

Náhradníci v sestavě Blanska bohužel nedokázali vzdorovat velmi bojovně hrajícímu Vratimovu. Jediný Stanislav Mikula dokázal držet se soupeřem krok a vyhrál dvě ze svých tří utkání, což však na lepší výsledek nestačilo.

Odvetný zápas se hraje v sobotu 17.4. v 15:00 v herně na Podlesí a nezbývá než doufat, že alespoň jeden ze zraněných hráčů se v sestavě Blanska objeví. V případě výhry se hraje rozhodující zápas v neděli 18.4. v 10:00 opět v Blansku. Zveme všechny příznivce tohoto sportu, aby přišli naše hráče v tomto důležitém zápase povzbudit.

Autor: Pavel Voráč

publikováno: 15.4.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

V našem sortimentu najdete nepřeberné množství plotů pro vaše oplocení pozemků. Ubytování v penzionu okr. Znojmo a klidném prostředí pro vaši dovolenou. Nabízíme levné ubytování na Znojemsku za nízké ceny.