{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Nejen hymna diskoték dorazila do Blanska

V sobotu 2. dubna na diskotéce Pizzazz vystoupil letošní Skokan roku v Českém slavíku duo Verona.

Duo ve složení Markéta Jakšlová a Petr Fider mělo letos dostatek štěstí. Kromě slavičí trofeje získali 23. března za své druhé album Nejsi sám zlatou desku. Stejnojmenná písnička z tohoto alba se již stala hymnou nejen dětských diskoték.

Třicetiminutové blanenské vystoupení bylo provázeno technickými problémy a muselo být asi o hodinu odloženo. Nevyžádaná přestávka však neodradila velkou skupinu fanoušků od jejich vystoupení. Čekání bylo nakonec po zásluze odměněno zajímavou hudební produkcí.

Duo Verona

Peter Fider
Třicetiletého producenta českého původu Petra Fidera, který tvoří mužskou část nového projektu duo Verona, české publikum zatím nezná. Avšak o jeho písničkách a hitech to platí naopak: Petr Fider se dostal do podvědomí posluchačů především v Německu svými tanečními remixy a v Čechách stojí za projektem nejúspěšnější české dívčí kapely Holki (třetí nejprodávanější skupina let 2000 a 2001), jejíž je zakladatelem, producentem a výhradním autorem všech písniček v jedné osobě.

Markéta Jakšlová
Se zpěvem začala již v mládí v různých dětských souborech. Stejně tak jako zpěvu se věnovala gymnastice a poté přešla do taneční skupiny, ve které je dodnes. V posledním roce základní školy se připravovala na talentové zkoušky jak na Státní konzervatoř obor populární zpěv, tak na Střední umělecko-průmyslovou školu na Žižkově. Jako první absolvovala přijímací zkoušky na SUPŠ, kde byla přijata, a proto se již na zkoušky na Státní konzervatoř nedostavila. Nyní studuje již druhým rokem na SUPŠ obor tvorba hraček a dekorativních předmětů. Kromě zpěvu ráda nakupuje, tancuje, sleduje filmy a módní trendy a také sportuje.
Verona
Verona
Verona
Verona
Foto: PizzaZZ

linka


publikováno: 6.4.2004
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Vranovská přehrada nabízí nezapomenutelnou dovolenou, proto si vyberte to nejlepší ubytování na Vranovské přehradě. Firma STRÖER se specializuje na čištění kanalizace frézovací technikou a tlakovými vozy.